header_bg.jpg
Armak Su Arıtma Sistemleri

Endüstriyel Arıtma

Sistemler ve Ekipmanlar

ENDÜSTRİYEL
Arıtma Sistemleri

Endüstriyel arıtma sistemlerinizin tüm ihtiyaçları, kurulum ve projelerinde çözüm ortağınız oluyoruz. Otomatik Sistemlerden, ters ozmoz sistemlere, mbr sistemlerden, filtre ve aksesuarlardan, tank ve ultraviyole sistemlere kadar tüm arıtma sürecinde kurumsal çözümler sunuyoruz.
ENDÜSTRİYEL ARITMA SİSTEMLERİ VE EKİPMANLARI
otomatik.jpg
01

Otomatik Sistemler

qualine Aktif karbon filtreler, suda istenmeyen klor, renk, tat , koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır.

elektrodeiyon.jpg
02

Elektrodeiyonizasyon

EDI kesintisiz elektro-kimyasal işlemlerle suyun arıtımı prosesidir ve bu işlemler özel iyon membranları, karışık yatak reçineleri ve DC voltaj, standart asidik-kostik kimyasal rejenerasyon prosesiyle yer değiştirir.

aksesuar.jpg
03

Arıtma ve Sistem Aksesuarları

Endüstriyel arıtma sistemlerinde ihtiyaç duyduğunuz tüm aksesuar, ekipmanları sunuyoruz.

kimyasal.jpg
04

Kimyasallar

Arıtma sistemlerinizde kullanacağınız kimyasal temizleyiciler ve kimyasalları sunuyoruz.

ters.jpg
05

Ters Ozmoz

Klasik arıtım sistemlerinin yetersiz kaldığı sulara (denizsuyu, iletkenliği yüksek olan kuyu suları vb.) uygulanan, suyun içindeki istenmeyen tüm mineralleri sudan ayıran, saf su eldesine yönelik membran filtrasyon işlemine Ters Ozmoz denilmektedir.

filtreler.jpg
06

Filtreler

Suyun istenilen mikronlarda arıtılmasını sağlayan pp malzemeden yapılmış içindeki torba sayesinde suda ki bütün pas, tortu, partikül, kum vb. maddelerin torba içerisinde tutularak arıtılmasını sağlayan filtre sistemidir.

TÜM HİZMETLERİMİZ

Bize Ulaşın Projelendirelim

Kurumsal arıtma, üretim tesisi arıtma, fabrika artıma ve tüm endüstriyel arıtma çözümlerinde yanınızdayız. İhtiyacınızı belirleyelim, projelendirelim fazlasını ödemeyin. İhtiyacınıza yönelik tam kapasite çözümler için bize ulaşın!

Combined ShapeCreated with Sketch.

Ultraviyole Sistemleri

Combined ShapeCreated with Sketch.

MBR ve MBBR Sistemleri

Combined ShapeCreated with Sketch.

Yüzey Borulamalı Sistemler

Combined ShapeCreated with Sketch.

Nehir Suyu Arıtma Sistemleri

Combined ShapeCreated with Sketch.

Yumuşatma Sistemleri

Combined ShapeCreated with Sketch.

Deniz Suyu Arıtma Sistemleri

Combined ShapeCreated with Sketch.

Ozonlama Sistemleri

Combined ShapeCreated with Sketch.

ve daha fazlası...

Arıtma sistemi

Neden Armak Teknoloji?

Armak Arıtma Sistemleri, su ve atıksu arıtma teknolojileri, çevre yönetim sistemleri, fizibilite çalışmaları ve bu fizibilite çalışmalarının uygulamalarını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuş ve bu yönde çalışmalarını sürdüren kurumsal bir firmadır.

Armak Arıtma Sistemleri, doğal kaynakların korunması, gelecek nesillere aktarılması ve bu başlamda üzerine düşen çevre yatırımları ile ilgili çalışma ve anahtar teslimi çözüm önerilerini, geçmişte olduğu gibi gelecekte de en iyi şekilde yerine getirmeyi hedeflemektedir.

Türkiye çapında hizmet veren Armak, dünyada en ileri teknoloji takip edilerek üretilmiş ve tasarlanmış İçme Suyu Arıtma ve Atıksu Arıtma Tesislerinin projelendirilmesi, kurulumu, anahtar teslimi uygulamalarını, servisini ve satış sonrası hizmetlerini geniş kadrosu ve teknik servisi ile gerçekleşmektedir. Kurduğumuz tesislerde uluslararası standartlara uygun, sistemin işletilmesini kolaylaştıran, ekonomik ve kaliteli, yedek parçaları kolay temin edilebilen ve ISO, TSE ve CE sertifikasyonuna sahip ekipmanlar kullanılmaktadır.

ar5.jpg
ar4.jpg
ar3.jpg
ar2.jpg
ar1.jpg
Mesaj Gönder
WhatsApp Bilgi Hattı
Size yardımcı olmak için buradayız!