header_bg.jpg
Armak Su Arıtma Sistemleri

Hakkımızda

Hakkımızda

Su Yaşamın Kaynağıdır!

Armak Teknoloji | Arıtma Sistemleri

Armak Arıtma Sistemleri, su ve atıksu arıtma teknolojileri, çevre yönetim sistemleri, fizibilite çalışmaları ve bu fizibilite çalışmalarının uygulamalarını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuş ve bu yönde çalışmalarını sürdüren kurumsal bir firmadır.

Armak Arıtma Sistemleri, doğal kaynakların korunması, gelecek nesillere aktarılması ve bu başlamda üzerine düşen çevre yatırımları ile ilgili çalışma ve anahtar teslimi çözüm önerilerini, geçmişte olduğu gibi gelecekte de en iyi şekilde yerine getirmeyi hedeflemektedir.
Armak Arıtma Sistemleri, teknolojik ilerlemeler ışığında sürekli gelişerek ekonomik, yaratıcı ve güvenilir çözümler üretmeyi hedeflemiş ve gerçekleştirdiği faaliyetlerle bunu kanıtlamıştır.
Pek çok kurumsal firma ile ortak çalışmalara imza atan Armak kendi alanındaki tüm yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek müşterilerine en kaliteli ve en ucuz hizmeti sunmayı hedef edinmiştir. Tecrübeli ve uzman kadrosu ile müşterilerine tüm Türkiye çapında hizmet veren Armak, dünyada en ileri teknoloji takip edilerek üretilmiş ve tasarlanmış İçme Suyu Arıtma ve Atıksu Arıtma Tesislerinin projelendirilmesi, kurulumu, anahtar teslimi uygulamalarını, servisini ve satış sonrası hizmetlerini geniş kadrosu ve teknik servisi ile gerçekleşmektedir. Kurduğumuz tesislerde uluslararası standartlara uygun, sistemin işletilmesini kolaylaştıran, ekonomik ve kaliteli, yedek parçaları kolay temin edilebilen ve ISO, TSE ve CE sertifikasyonuna sahip ekipmanlar kullanılmaktadır.

Su ve Atıksu Arıtma Teknolojilerindeki tecrübe, birikim ve deneyimli mühendis kadromuz ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun çözümü sağlayacaktır.

. Çözüm Sunduk!

Projelerinde bize güvendiler birlikte başardık!

ar1.jpg
ar2.jpg
ar3.jpg
ar4.jpg
ar5.jpg
Mesaj Gönder
WhatsApp Bilgi Hattı
Size yardımcı olmak için buradayız!